Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érezhetem magam ilyen...

Miért érezhetem magam ilyen furán rosszul?

Figyelt kérdés

Mostanában nem vagyok jól, de olyan megmagyarázhatatlanul. Olyan érzésem van, mintha remegnék, de nem remegek, és mintha tele lennék energiával, de túl gyenge lennék a felhasználásához. Úgy érzem felrobbanok belülről. Mintha minden idegszálam feszülne és gyakran zúg a fülem. Sokszor úgy érzem, mintha nem folyna az ereimben rendesen a vér. Teljesen le is vagyok lassulva. Ezek mellett már két hónapja köhögök, nem múlik, pedig kétszer voltam orvosnál is, de csak annyit momdott igyak lándzás utifüvet. Jövőhéten tervezek visszamenni, de nagyon idegesít.

21/L



2019. dec. 30. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ott is ilyen gyenge a háziorvos ? Ilyenkor el kell menni egy amúgy is évente esedékes laborvizsgálatra, a köhögés miatt meg tüdőröntgenre.

Addig is a köhögésre köhögéscsillapítót kell bevenni és kakukkfű teát kell inni. A benne levő timol fertőtleníti a légutakat. Hurutoldó a légutakat eltömő váladékot segít kiüríteni.

2019. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj vér és vizeletlabort is!
2019. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vérnyomásod okés?

Nem ártana kardiológiai kivizsgálás.

Menj el a házidokihoz, ragaszkodj a tüneteidhez/panaszoidhoz, és kérj egy beutalót kardiológiára.

2019. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom jó, csak egy kicsit alacsony. De mostanában a fejem is sokat fáj, pedig eddig nem volt jellemző.
2019. dec. 30. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok. Stresszel mi a helyzet?
2019. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Úgy érzem magam, mintha stesszelnék, de ez logikátlan, mert nincs miért. Vagyis hát most épp azért, mert nem vagyok jól.. De úgy egyébként nem
2019. dec. 30. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondataidból teljesen az jön le, hogy ez lelki eredetű probléma. Mennyire jössz ki a veled együtt élő emberekkel? Ha tanulsz akkor hogy megy a suli? Barátokkal mi a helyzet? Szabadidődet hogy töltöd el? Csinálsz olyan foglalkozást amit szeretsz? Felgyűlik benned a belső feszültség hirtelen, és a tested nem tudja kezelni, ami miatt fülzúgásod lesz, alacsony vérnyomássál jár, levertséggel, gondolom a fejed is gyakran fájhat. Ajánlom igyál kúra szerűen egy csésze kamilla teát esténként, mellette járj el edzeni, valamennyit csökkenti a stresszt, de nem fogja megoldani. A problémákat lelkileg meg kell tanulni kezelni,akkor leszel jobban.
2019. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!