Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meg lehet tanítani a szervezet...

Meg lehet tanítani a szervezetet, mikor legyen nagydolgunk?

Figyelt kérdés
Mostanában problémám az, hogy mikor téli szünet volt, vagyis téli szabi akkor mentem el nagydologra, amikor csak akartam. Amióta újra munka van, mindig később jön az inger, mint reggel, mikor felkelek. Hiába kelek fel akár egy órával korábban, akkor még nem kell, de mikor beérek a munkahelyre, rá fél órával kb már érzem, hogy tudnék üríteni, ami átcsap abba, hogy délutánra már valósággal szenvedek. Nagydolgot a munkahelyen nem lehet végezni, mert nincs rá idő, ráadásul én azt szeretem, ha meg tudok mosakodni alul, miután elvégeztem a dolgom. Ötletek?
2020. jan. 14. 08:12
 1/4 gublug ***** válasza:

Meglehet szerintem.

A Domján László féle agykontroll jut eszembe.

2020. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kiadós otthoni reggeli megoldja a problémádat. Kitolja belőled, ami benned volt.
2020. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gublug ***** válasza:
Reggeli elott meg 3-5 deci viz/tea
2020. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így jár, aki rendszert visz bele. Az ember nem ugyanannyit eszik, nem is ugyanazt mindig, tehát nem is mindig ugyanakkor kell. Aki rászoktatja magát, az aztán utána már 1 órától is szenved, ha nem mehet el. Aki nem, az simán visszatartja fél-1 napot is.
2020. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!