Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Ezeket a tüneteket mi okozza?

Néhány napja (kb 3) enyhe alhasi gorcsom van, mint menstruaciokor, csak sokkal enyhébb, csak akkor veszem észre ha arra figyelek, pont a cikluson közepén vagyok úgyhogy ezt eddig betudtam a peteeresnek. Tegnap is ma meg mégtöbbet jártam pisilni, ezt meg annak tudtam be hogy a napokban jóval több folyadékot fogyasztottam. Viszont ma délután elkezdett fájni enyhén a gyomrom. Ezeknek lehet köze egymáshoz? Vagy mitől vannak ezek? Menjek orvoshoz, vagy elmúlnak maguktól? Tudom valahogy ezt kezelni itthon?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vizelési inger, alhasi görcs, gyomorfájás, peteérés

jan. 14. 22:30  Privát üzenet  

A válasz
Én nem foglalkoznék vele, amíg durvább nem lesz. Majd elmúlik.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 15. 10:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi okozza ezeket a tüneteket?
Fogamzásgátló okozza a tüneteket? Tapasztalatok?
Szerintetek mi okozza ezeket a tüneteket?
Az influenza ugyanazokat a tüneteket okozza mindenkinél? Nem lehetnek eltérések, mondjuk influenza gyengébb változatban?
Mi történt vele? Mi okozza ezeket a tüneteket?
Alvászavar vagy valami más okozza ezeket a tüneteket?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!