Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akárhonnan felkelek, elkezd...

Akárhonnan felkelek, elkezd káprázni a szemem, és egy olyan jó 10-15 másodpercig nem látok tőle semmit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És ez nem csak akkor van, ha ülésből állásra váltok, hanem mondjuk akkor, amikor megpróbálok felmenni a lépcsőn az emeletre. Mindenki azt mondogatja, túl keveset eszek, iszok, és hogy hirtelen kelek fel, ha mondjuk fekszem vagy ülök, de nem. Az utóbbi napokban ezért is különösen figyelek, hogy megfelelő mennyiségű tápanyagot és innivalót vigyek be a szervezetembe, valamint a hirtelen felülést, felpattanást is kerülöm. Ennek ellenére a helyzet mit sem változott. Ugyanúgy káprázik a szemem. Ez mitől lehet? És ezzel mit lehet csinálni? Előre is köszönöm a segítséget! :))
2010. júl. 21. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ezvan, már hozzászoktam, alacsony a vércukorszinted..egyél cukrot
2010. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem vérnyomás probléma, esetleg vércukor. ha értelmes a háziorvosod keresd fel, ha nem válts dokit és az újat keresd fel.
2010. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, valószínűleg megfogadom őket! :))
2010. júl. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!