Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma munka közben, ahogy egyik...

Haramia kérdése:

Ma munka közben, ahogy egyik monitorról másikra néztem (ami a szemem sarkában volt) hirtelen megjelent egy folt a látásomban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A szemem aljában jelent meg egy kör alakú folt, ami olyan volt, mintha azt a részt kikockázták volna, majd ez a folt lassan felfelé haladt, mindig egy adott rész kitakarva (ilyen homályosan átlátszóan) a látásomból, végül a szemem tetején eltűnt. Mindez kb 20 percig tartott. Azóta kicsit fáj a fejem. Mitől lehet ez?
2020. jan. 20. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ami még fontos lehet, hogy mindkét szememmel láttam.
2020. jan. 20. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a pontos okot, de velem is volt ilyen. Pár hete elkezdtem 2 monitort használni, aznap az én szemem is hasonlót produkált.


Nekem kb egész nap megvolt, se előtte se azóta nem volt ilyen. Utána csapkodott az ideg rendesen. Nagyon rémisztő volt, másnap migrén, így eü-s ismerősömmel konzultálva (nekem is van eü rutinom) migrén aurát és a napok óta fennálló stresszt találtuk oknak. Használok szemcseppet, normál távolságban ülök a gép előtt, nem látok rosszabbul sem mint korábban.

Lehet megtréfálja a szemet a 2 monitor.

De nem árthat megnézetni.

2020. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mini stroke?
2020. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Migrén aura. Jelentkezhet fejfájás nélkül is.
2020. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!