Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aspirin plus c forte vs...

Aspirin plus c forte vs Coldrex tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Orrdugulás, levertség, gyengeség, köhögés, enyhe torokfájás és hőemelkedésre melyiket ajanlanatok?

Mindig coldrex tablettàt szedtem, eleinte hatott, legutolsó betegségeimnél nem éreztem, hogy bármit is segítene.

Aspirin plus c forteval és simával sem találkoztam még soha, talàn így jobban kifejtené a hatását, nem?


Elég fontos napjaim vannak, muszáj napközben 8-10 órát dolgoznom, este pihenek, illetve nagy sok multivitamint szedek..


2020. febr. 12. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem a neocitran tartott talpon bár csak egy napot utána annyira belázasodtam, hogy kidőltem. Nálam mindig az ilyen forró italpor az, ami még annyira életben tart egy darabig, hogy dolgozni bírjak. Az Aspirin plusz is segített régebben, de ezt a fortésat nem ismerem.
2020. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én aspirint szednék, mivel a paracetamolt kerülöm, ahol csak tudom. 1 májam van, szükségem van még rá
2020. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Még egy kérdés:

Aspirin C mellé szedhető napi 1 algopyrin?

2020. febr. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!