Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem vagyok álmos este...

Miért nem vagyok álmos este 9-10 órakor?

Figyelt kérdés

6:00 kor kelek reggel a suli miatt, egész nap hulla fáradt vagyok, lecsukódik a szemem, de utolsó óra (7.) közben mintha kipihenném magam és általában hajnali 2-3 ig pörgök. Kipróbáltam akkor kezdek álmos lenni.


Értitek? Rettentő FÁRADT vagyok egész nap, minden egyes percben, de nem vagyok ÁLMOS! Nem tudok aludni!


Nem iszom semmi koffeineset, sem alkoholt, nem cigizek, nem drogozok..


Hiába. Ha lefekszem 22 kor, 1. nem tudok aludni még az állandó nyüzsgéstől, mert még filmet néznek, mosogatnak otthon. És csak forgolódom, azon kapom magam, hogy nyitott szemmel bambultam a plafonra. Mert olyan fáradt vagyok ,hogy kéeps vagyok ilyenre, de mivel nem vagyok álmos, nem tudok elaludni!


Nekem pontosan 9:30 óra alvás kell, ezt kiszámoltam, MINDIG pontosan ennyi. Ha elalszom, akkor 9 sé fél óra múlva kicsapódik a szemem...


De az iskola miatt sajnos ez nincs rendben.. Mivel én késő este tudok elálmosodni, ezért, későn kell kelnem!


2020. febr. 17. 18:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, hogy ahogy hazaérek nyomok 10 fekvőt, 20 felülést, hogy elfáradjak, de semmi....


Edzzeni sem tudok suli után, mert túl fáradt vagyok!

2020. febr. 17. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Márpedig ha fáradt vagy tudsz aludni. Majd szépen rászoktatod magad. 10-kor befekszel az ágyba, teló és tévé nélkül és csukva tatod a szemed. És akkor majd a szervezeted rászokik. Másrészről, a suliban mindenki fáradt. Benn kell ülni 6-8 órákat és szellemi munkát végezni. Vagyis tulajdonképpen azt sem, csak figyelni. A semmittevésben is elfárad az ember. És olyan nincs hogy neked pontosan 9.30 perc alvás kell, mert akkor csapódik ki a szemed. Én ma például 12 órát aludtam. Akkor nekem annyi kell? És ha itthon vagyok általában mindig annyit alszom.
2020. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem teljesen érted. 9 és fél óra kell nekem. Szerinted ezt egy alvásból derítettem ki? Gondolkodj..
2020. febr. 17. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem egy alvásból derítettem ki hogy 12 órát tudok szunyálni. Mégis fel kell kelnem 5-kor hogy dolgozni menjek.
2020. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jó. nem érted. A természetes alvásidőm PONTOSAN 9:30 óra!!!


Akármikor alszom el, onnantól 9:30 óra múlva ébredek fel természetesen! se előbb, se később. plusz minusz 10 perc..



Nekem rettentő rosszat tesz, ha hamarab felébresztenek. De korábban meg nem tudok elaludni!

2020. febr. 17. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
10 fekvőtámasztól mégis ki fog elfáradni? Maximum az, aki egyet sem tud megcsinálni, mert akkor eltart pár napig.
2020. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!