Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Februárban lehetek allergiás?

Februárban lehetek allergiás?

Figyelt kérdés
már lassan egy hónapja a jobb orrom belül bevan dugulva ,néha kidugul,tüsszentek néha,nem vagyok gyenge nem lehet nátha,voltam füllorrgégén. Allergia vizsgálatra elküldtek,nincs orrsövény ferdülésem,polip sincs állítólag.Kaptam egy vényköteles orrsprayt de nem nagyon használ. Februárban lehetek allergiás?tengervizes orrsprayt érdemes lenne azt is használni ezzel együtt?segítség!

2020. febr. 20. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mogyoró, éger.

Pollentérképre keress rá.

2020. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Nálam (évekkel ezelőtt) decemberben jelentkezett először allergiás reakció.

Azóta kiderült, hogy a parlagfűre vagyok allergiás, de vannak olyan zöldségek és gyümölcsök amiknek a nyers fogyasztása keresztallergiát okoz.

Ezért van szezonon kívül is tünetem, ha nem szedem a gyógyszert.

2020. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, most virágzik az éger, mogyoró, tiszafa stb. Az első kettő pollenje erősen allergén.
2020. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!