Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szokott olyan érzésetek...

Szokott olyan érzésetek lenni, hogy nem ott kellene lennetek, ahol jelenleg vagytok?

Figyelt kérdés
Miből következik, miben gyökerezik ez az érzés? Például múltban meghozott, akkor jónak tűnő, de azóta meghaladott döntés eredményeképpen, vagy pl korábban bátrabb, ambiciózusabb döntést kellett volna hozni egy ponton, esetleg valaki befolyásolt a döntésben, akire nem kellett volna hallgatni, rokon, barát, barátnő, stb. Más döntés esetén talán máshol lehetne az ember.

2020. febr. 22. 03:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden hétfőn.
2020. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és kedden már jóbb?
2020. febr. 22. 21:59
 3/3 anonim válasza:
Persze, én is számtalanszor mentem fejjel a falnak. Egy kérdést tettem fel magamnak egy pont után: ha valaki annyi energiát tesz abba, hogy folytassa azt ami még le is húzza, akkor mennyi ereje szabadul fel abban a pillanatban hogy tiszteletben tartja ezt a megérzést és lép valamerre ezügyben? Bármikor lehet dönteni másképp, ha úgy érzi az ember hogy nem előnyös döntést hozott. Én pl kitűztem magamnak egy határidőt hogy milyen esetekre mennyi döntési időt hagyok magamnak, és ha eljön az ideje lépek A vagy B irányba.
2020. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!