Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés
észrevettem magamom amikor régen edztem hogy a heréim teljesen össze vannak zsugorodva legalábbis akkor mikor edztem emlékszem ugye halgattam egy frekvenciát internetről és rendesen behatot éreztem hogy a heréim majd szétt durrannak rendesen papír volt a bőröm mint a lonak és eszer cxdak pacs mesgzűnt minden mint ha kivágták avolna a biztosítékot és össze is voltak zsugorodva de miota mint ha kicserélőd=ott volna a testem viszaáltak hogyan lehetséges ilyen???
2020. márc. 11. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Megpróbálnád ezt újra, de most írásjelek használatával is? Hátha valaki tud segíteni, de így nagyon nehéz.
2020. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

észrevettem magamon hogy a heréim viszaáltak teljesen a helyükre ugyanis össze voltak zsugorodva totál mikor halgattam egy frekvenciát az internetről neve tesztoszteron komplett összezsugorodtak a heréim papír volt a bőröm mint ha valmi ló bőre lett volna mint ha valóban kiprobáltam volna a tesztoszteront pedig tudtommal nem mégis összezsugorodtak a heréim mitől? Viszont a napokban történt velem valami visszaáltak a helyére mióta keresztül mentem egy eseményen Mitől lehet ez? Vagy mi történhetett velem?

Régebben végeztem önkielégítést és épp gyónást végeztem ugye ami nincs helyén mert mikor gyónást végzek nem fogok önkielégítést végezni és közben halgattam a zenét és emlékszem mikor végeztem önkielégítést épp arra végeztem hogy két szerelmes pár egymás nyakába borul és csókolózik és ami ez nekem nem tesztet amit ezt valójában láttam is ugy emlékszem két pár egymásnak borul vad csókokkal és neve is leánynak megvan de lényegtelen az a lényeg hogy mikor végeztem akkor rendesen kifutottam a testemből kiugrottam a testemből rendesen magamot láttam ahogy kimegyek és a sarokban vagyok és azóta nem tudok visszamenni a testembe vagy hogyan lehetne fogalmazni emlékszem hogy a tarkóm és fejem teteje is majdnem széttment mint ha kiléptem volna abbol az életből abból a világból abból a dimenzióból hogyan tudnák visszajutni mert azóta azt nem tudom érzékelni azt az életformát ??? lehetséges ilyen?? és a facabokról is eltűnt van az hogy megszűnt a profil stb és eltűnt egy felhasználló haveromnak eggyik facebokja eltűnt rendesen nincs azóta meg mint ha nem látnám lehetséges ilyen hogy ettől meghaltam??

2020. márc. 11. 17:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!