Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez corona lenne? 6 napja...

Ez corona lenne? 6 napja köhögök, taknyolok. Höemelkedes, láz, fájdalom nincs. Vidéki varosban élek, nincs külföldi kapcsolatom.

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem az. Habár sose lehet tudni, hogy kitől mit kapunk el, de a tiéd egy egyszerű nathanak tűnik.
2020. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teszt nélkül semmi nem zárható ki, de feltehetően csak egy szokásos tavaszi megfázás. Mint rengeteg embernek.
2020. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teszt nélkül nem lehet 100%-ra megmondani. Akár az is lehet, mert nem mindig egyformán jelentkeznek a tünetek. Tartsd be az óvintézkedéseket. Ha muszáj kimenned, tegyél valamit (maszk sál stb.) az arcod elé, az az általad kilélegzett fertőző anyag jelentős részét megfogja, így kisebb eséllyel fertőzöl meg másokat.
2020. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 4 napja vagyok náthás, enyhén fáj a torkom, köhögök, mintha hőemelkedésem is lenne. Ahogy olvasom a korona vírus tüneteit, akár az is lehet, hiszen ezek a tünetek is fel vannak sorolva, igaz kisebb százalékban, bár nem ez a fő, jellemző.
2020. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 3 hete köhögök, mégsem vagyok az :D

Nézz utána mik a tünetek, utána kérdezz hülyeségeket.

2020. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én utána néztem a tüneteknek, elég széles a skála, és kisebb százalékban, de felsorolja a náthát, torokfájást, hasmenést is.
2020. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Roland Z. válasza:
Szia. Én slovákián Olaszországi cégben dolgozom. Mint programozó technikus. Maszkban, szemüvegben, kesztyűben. Tudom mi a helyzet. Annyit tudok mondani. Ami biztos az az a teszt. De szerintem nem kell aggódnod. Én akiket ismerek és benne vannak egész mások a tünetek mint írtad. További jó égészsége neked.
2020. márc. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező, mi bevezettük hogy minden nap inhalálunk vízbe nyomott fokhagymával. A fokhagyma virusölő, így a tüdőre is hatnia kell.1 dl víz, 1 nagy gerezd fokhagyma, csak annyira kell melegíteni hogy gőzölögjön, nem kell forralni.
2020. márc. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kedves kérdező keress fel egy orvost telefoni!
2020. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Van korona vírus infóvonal ingyen hívható majd ott megmondják
2020. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!