Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet kb.2 hete folyamat...

Miért lehet kb.2 hete folyamatosan fáradt a szemem kb. déltől elalvásig? Van, hogy annyira fáradt, hogy hirtelen könnybe szökik a szemem pár óránként.

Figyelt kérdés

Miért lehet kb. 2 hete folyamatosan fáradt a szemem kb. déltől elalvásig? Van, hogy annyira fáradt, hogy hirtelen könnybe szökik a szemem pár óránként.


Olyan érzés tör rá mindkét szememre minden egyes nap délben, mintha 24 órája nem aludtam volna. Lefekvésig nem is szűnik meg.


Általában korán lefekszem, fél 10 körül, és alszom reggel hatig. Nem home officeozok, nem tévézek, nem nézem egész nap a telefonom, és a munkahelyemen is jó a monitorom. Semmi nem változott, kb. két hete tart ez.


Lehet, hogy megfáztam? Néha köhögcsélek is, vagy elönt a melegség, de nincs lázam, az általános közérzetem jó.


2020. márc. 31. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket éreztem, amikor napi szinten szívtam füvet (akkor is ha épp nem). Pár hét után megszűnt, mikor abbahagytam. Kiszáradáshoz lehetett köze úgy érzem
2020. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!