Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért pirosodok el?

Miért pirosodok el?

Figyelt kérdés
Igazából ez mindig is jelen volt egész életemben. Egyik pillanatról a másikra, elvörösödik a fejem, nyakam. Sokszor ha izgulok, vagy akár kisebb trauma ér, esetleg ingerült leszek valami miatt. De van az is, hogy csak úgy spontán jelentkezik. Olyankor ég az egész arcom, fejem, nyakam. De nagyon durván! A környezetem rögtön észre veszi, és szól is, hogy mi van velem. Nagyon kellemetlen tud lenni. Nem vérnyomás! Többször mértem már meg ilyenkor a vérnyomásom, és nem volt magas. Mi ez, van másnak is ilyen?
2020. ápr. 3. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is hamar pirulok, még alapozó alatt is látni. 😂 Sajnos nem lehet rajta változtatni, és adódott is már belőle kellemetlen helyzetem.
2020. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!