Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz és idegesít minden,...

Stressz és idegesít minden, vagy mindenki, miért?

Figyelt kérdés
Miért van az általában hogy felkel az ember eltelik pár óra és a semmiből előjön a stressz és úgy érzem mintha valami probléma lenne vagy úgy mintha nem aludtam volna eleget (éjfelkor aludtam el kb de ez nagyjából általános nekem és 11 kor keltem), és azon jár az agyam hogy lenne mihez kedvem de nem tudom mihez és szenvedek , a répát is ki csavartam az se segített , akármi olyan pici dolog történik amin fel lehet idegesedni egyszerűen idegesség válok , az is idegesít ha szólnak hozzám most , valahogy úgy egyedül aláír lenni néha,pedig általában nem rossz amúgy az én természetem , vannak egyszerűen ilyen rossz napok és nem érzem magamat a bőrömben.. mi lehet ez?

#Nemkorona
2020. ápr. 11. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszodás, tinédzserkor, klimax, életközepi krízis, karanténbetegség. Mittudomén.
2020. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden egészséges ember ilyen kb most.
2020. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!