Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kezd el sípolni a fülem?

Miért kezd el sípolni a fülem?

Figyelt kérdés

Néha, kb 3 naponta van ilyen. olyankor hirtelen minden elnémul a bal fülemre és aztán 1 másodperc és csengeni kezd. vagy sípolni. vagy mittudomén. aztán meg pár nap múlva a jobb fülem.


Zsír nincs, van ilyen csepegtető fülzsír oldó (most nem ugrik be, hogy mi a neve) ami kimossa..


2020. ápr. 11. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomásoddal minden rendben? Más tünteted nincs?
2020. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, és nem használod túl hangosan a fülhallgatódat, nem élsz zajos helyen, akkor elmúlhat magától is.
2020. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen fiatal vagyok, 16 éves. és fiú
2020. ápr. 11. 20:51
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen "más" tünetekre gondolsz, de szerintem nincs.


Ez az egész olyan, hogy csak úgy élem a mindennapjaimat, és csak úgy óra közben, vagy itthon bárhol bármikor hirtelen elnémul az egyik fülem. nagyon nagy különbség lesz, mert azonnal észreveszem. szó szerint megsüketülök,és fél másodperc múlva sípol. aztán 3 másodperc alatt fokozatosan halkul a sípolás és jön vissza a hallásom. ez összesen 5 másodpercig tart. néha 10-15

2020. ápr. 11. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Googliban a képek menűben, mit értünk "a fül " ön. A fülorvos először ezt a szervet vizsgálja meg, hogy nincs e valamilyen eltérés. Véleményem szerint 97 % ban nincs. Ha van azt ki is tudja javítani. A fűlzúgásnak mondott jelenség nem itt a fülben, hanem inkább az agyi idegében, vagy annak a közelében van. Elég egy pici agyi ér kimagasodása, összeérése egy másikkal, és te máris hangként érzékeled. Pedig nem az, és igen nehéz lenne megtalálni a valódi okát.
2020. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én is 16 vagyok és nekem kb pár hónapja van egy folyamatos sípolás, de nem kell itt nagyon hangosra gondolni, konkrétan ha egy csendes helyen vagyok csak akkor hallom, illetve nekem valószínű a vérnyomásomtól van, mert ha egy hosszabb lépcsőn felmegyek, futok stb, mindig eltompul pár másodpercre a hallásom, majd következik a kb 2 perces sípolás/zúgás. Ha vége lesz ennek a vírusos időszaknak valószínű elmegyünk orvoshoz, neked is ezt ajánlom.
2020. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 saucony ***** válasza:
Az okát nem biztos hogy meg tudod majd. Nekem ugyanez van! Előfordul napjában többször hogy nyomás különbséget érzek a halló járatban és bedugul majd éles hangon visit! De ez csak max 10 mp ig. Remélem egyszer nem marad így mert az lenne a para
2020. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!