Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki tud Haspuffadás valaki...

Ki tud Haspuffadás valaki segítene ellene, mitől van?

Figyelt kérdés

Mi okozhatja segítenétek??

4 5 even at szedett fog gátlót most hagytam abba es most jott ki

De egyidőben kezdtem 0.0 sört inni heineken

És cbd olaj legjobb minőségűt

Cbd olajat elotte is szedtem rosszsbb minőségűt.

Mit gondoltok? Mitol puffad lufimeretu a has? Sör v csak a fog gátlótól? Baratcserjet szedek most fog gatlo abbahagyása miatz

Köszönöm szépen es ha megosztanátok h nektek is volt e sortol v fog gatlo szüneteltetésétől köszönöm


2020. ápr. 15. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél este lefekvés előtt almát, vagy narancsot. Vagy igyál tejet, mértékkel 3-4 dl-t. Nekem ezek szoktak segíteni, napközben pedig többször egyél kevesebbet.
2020. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagy a hasam és zavar

Lehetseges eltelik 3 hónap most újból feléled hormonális változás és újból jó lesz ? És h ez a fog gátló okozza ?

2020. ápr. 15. 20:05
 3/4 Kecskeember ***** válasza:
Néhányszor már nekem is volt haspuffadásom a háziorvos azt tanácsolta, hogy ne egyek gyorsan. Valószínű, attól van, hogy sok levegőt nyelsz !.
2020. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gyenge gyomorsav? Kaja előtt 10 perccel egy kevés só (tiszta só!, patikából) nyalás, pici vízzel.

Három napig kínlódtam előtte, mire rájöttem, hogy nem lehet se tejtől, se cukroktól. Már az első nap, amikor kipróbáltam, jobban éreztem magam. Rendkívül fel voltam fúvódva. Azóta egyre jobb.

2020. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!