Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hangos bélmorgások teltségérze...

Hangos bélmorgások teltségérzet mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vacsorára elég sokat ettem és kevertem is a vizet a tejes/tejszínes dolgokkal utána kicsit hányingerem is volt. Másnap reggel egészséges müzlit reggeliztem tejjel és akkor is nagyon teli voltam tőle (ez 10:00 volt) aztán délben ettem 1 palacsintát, vacsorára ettem rendesen szendvics paradicsom sajt. Akkor nem volt semmi bajom. De egész nap hangosan morogott/bugyogott a hasam. 2-szer volt hígabb székletem de este Náray rendes volt. Azt hittem csak az előző vacsorától ki kellett tisztulnom és azért volt. Ma már volt 1 híg székletem. Amikor felkeltem éreztem, hogy éhes vagyok és csináltam egy turmixot (alma,banán,kiwi,spenót levél, kígyó uborka, citromlé, narancslé, avokádó) ezt megittam (0,5 l) és eléggé eltelített és úgy erzem tőle magam mintha sok lett volna pedig máskor is szoktam ennyit inni belőle reggelire. Mióta megittam megint állandóan kortyog a hasam, de nem úgy mint máskor szokott amikor emésztek.Nem vagyok felpuffadva. Köszi a válaszokat
2020. ápr. 22. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Túlterhelted az emésztőrendszeredet. A túl sok vacsora utána csak valami nagyon könnyűt és keveset kellett volna reggelizni. A tej és a müzli nem az, inkább a száraz pirítós, tea, esetleg sonka. A turmix sem szerencsés, főleg amiket beletettél... Na mindegy, jobbulást.
2020. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy túlterheltem, de kiváncsi vagyok más véleményére tapasztalatára
2020. ápr. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!