Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyúan hideg és fázik a...

Iszonyúan hideg és fázik a kezem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

csak a kézfejeim ilyenek a többi testrészem langymeleg. Ha öszeszorítom ökölbe, és elengedem tiszta fehér.

Szinte már fáj annyira hideg. A hőmérséklete is hideg nem csak az érzése.

Nem tudom az arcomhoz érinteni, mert túl hideg.


Mit tegyek? forró vízben melegítettem sokáig, akkor pár percig meleg volt, de aztán kihűlt.

Évek óta ilyen.


2020. máj. 13. 14:03
 1/6 A kérdező kommentje:

próbálkoztam azzal, hogy 4 zoknit vettem fel és papucsot, de egy hét múlva se volt változás. Ugyanúgy jéghideg a kezem..


Anyámtól is kértem tanácsot, de ő csak azt hajtogatja, hogy mert ideges vagyok valamiért. Tehát rá nem lehet számítani.

Egyáltalán nem vagyok ideges, sőt most sokkal jobban érzem magam mióta nem kell suliba menni.

2020. máj. 13. 14:05
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is ilyen volt régen, de akkor nagyon kevés húst ettem. Mióta eszem bőségesen húst, májat, azóta nincs ilyen gondom.
2020. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj kicsit mozogni, és venni egy foroo fürdőt és öltözz fel rendesen, zokni, pulcsi is akár, nadrág stb. És egyél is. Lehet vérkeringési gond de lehet, csak az időjárást érzed most. Nekem is sokszor ilyen ezek általában segítenek
2020. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha komolyan utána akarsz járni, orvoshoz menj majd, ne az itteni diagnózisok legyenek mérvadóak. Sokszor amúgy a keringés nem jó a végtagokban, ezért hidegek. Ennek az oka meg lehet valóban stressz, de alacsony vérnyomás, sok koffein, dohányzás is.
2020. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Altalaban pajzsmirigy gondra utal, esetleg glutenerzekenysegre. Lehet keringesi gond is, hormonzavar, vagy csak szimplan ilyen az alkatod. Nekem is surun hideg a kezem, labam, ahogy a nok nagy reszenek. Mas a keringesunk, mint a ferfiaknak, ezert is vagyunk fazosabbak.
2020. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húst eszem bőven, napi 5-6 csirkemell mennyiségűt...

sokat mozgok, napi 250 fekvőtámasz 300 felülés 200 guggolás elosztva. éjfélig végeznem kell.

pulcsi van rajtam, de majd meg sülök, 23 fok van a házban. ha leveszem akkor sem fázom.


És mondom, NEM FÁZOM, csak a kezeim hidegek... van, hogy egy nagyobb edzés után vagy a forró zuhany után a gőzzel teli fürdőszobában csorog rólam a víz, majd meg halok annyira melegem van, de a kezeim jéghidegek.

2020. máj. 13. 15:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!