Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normalis pulzusnak szamit?

Ez normalis pulzusnak szamit?

Figyelt kérdés

Ha nem mozgok, ulok, nyugodt vagyok, akkor 75-85 kozott mozog a pulzusom. Ezt most bent az irodaban mertem. Ha elkezdek mozogni, setalok vagy csak kattintgatok az egerrel, akkor mar 90 fole megy. Ez normalis vagy valami bajra utalhat?

Ha izgulok, peldaul a fogorvosnal, akkor en magam is erzem, hogy eroseket dobog a szivem. Egyszer kardiologusnal 110-es pulzust mert a doki, de azt mondta, ez valoszinu az orvosi rendelo miatt van, az ultrahangon es ezen felul sem latott semmi korosat. Van okom aggodni?

Nagyon keveset eszek es keveset is iszok, nem sportolok. 170 centi magas vagyok es 50 kilo.

22/L


2020. máj. 14. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A súlyod már kevésbé.
2020. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp szedj magnéziumot és kalciumot. Muszáj lenne sokat innod, mert a túl sűrű vért nehezebb pumpálni, attól is lehet magasabb. Valamint kezdj el fokozatosan sportolni. Úgy mondom ezeket, hogy nekem is magas és ezeket javasolta a doki.
2020. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!