Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy egy hirtele...

Miért van az, hogy egy hirtelen magasságcsökkenésnél nagyon érzem a gyomromat?

Figyelt kérdés
Olyan fura érzés. amikor autóval megyünk és jön egy kb 2 méteres szintkülönbség és a lejtő hossza 8 méter, akkor érzem, hogy hű, megdobódtak a "beleim".. hogy hívják ezt az érzést? Nagyon fura, és elég rossz érzés. Nyáron megyek repülni vitorlázóval egyik ahverommal és ott kicsit tartok ettől. mert autóval csak fél másodpercig tart, akkro isnagyon szar. de a levegőben? amikor egyenesen lefelé megyeünk hirtelen? ott fél percig simán...
2020. máj. 17. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok ember erzi eztykoztuk en is. Repules kozben ilyet nem ereztem, bar legelso utam volt es egyedul, ugyhogy nem erre figyeltem
2020. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki. Ez a termeszetes. Ugyan az okat nem tudom, de mintha liftezne.
2020. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jajj, de jó, hogy más is érzi... Ugye? olyan furcsán fájó görcsölős érzés. Amikor autóval gyorsan megyünk és hirtelen jön egy nagyon rövid lejtő...

szerintem is ezaz, hogy liftezik és összenyomódnak a belső szervek, meg egymáshoz súrlódnak és ez az a csikis, fájó érzés...


hullámvasúton is volt már ilyen.. egy lefele menetnél azthittem ordítok a fájdalomtól.. és ez ugyanaz a fájdalom amikor így hirtelen "zuhanunk" egyet az autóval.

2020. máj. 17. 23:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!