Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vissza tudom fordítani hogy...

Vissza tudom fordítani hogy ismét ne legyenek érzéseim?

Figyelt kérdés

7. Osztályban éreztem szerelmet, azon kívül soha semmit a barátaim iránt sem. Most 9. Osztály nyarán kezdtem bts-s halgatni akik azt üzetik, hogy szeretve kell lenni meg ezzekhez kapcsolodók. Na azóta lettek érzésim. Szerelmes lettem egy lányba is, aki segített rajtam. Ez nem normális. A filmeken soha nem sírtam csak 9.-be. És most is elég szomorúnak találom a bl (boy love) sorozatokat. Már foglalkozom magammal, a próblémaimmal emiatt van hébe-hoba egy napom amin jól érzem magam majd újra rám jön a depi. Vannak céljai, álmaim. Azzal nincs gond.

A gondom azzal van hogy tudok szeretett érzést érezni és ez elgyengít. Nagyon elgyengít és nem tudok a karierremmel foglalkozni mert minden hol ott a próblémam. (Mentális tanulásos, beszédhibás betegségeim vannak) nem tudom az igazi rossz énemet adni, hanem egy gyomi kedeves, vissza húzdó maszkmögött vagyok. Szánalmas!


Szóval ezt el tudom rendezni magamban? Persze jó is ez a szeretett dolog,de fura és elgyengít.


16/l


2020. máj. 18. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Engedd el, kamaszkori hiszti. Majd elmúlik
2020. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem segít. Nem is tudom miről beszélsz? Nem hiszem hogy minden kamasz egyforma lenne.


Am még annyit akartam hozzá írni,hogy azok a barátaim akik íránt egykor közömböt éreztem most tör felszínre, hogy mennyire is hiányoznak, és szerettem őket.

2020. máj. 18. 19:33
 3/7 Hellmano ***** válasza:
A pszichopatáknak nincsenek érzései az meg ne akarj lenni...
2020. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utána olvastam korábban mi az, és az volt. Mazohista és szadista is vagyok 🤷‍♀️ mellesleg ez nem akarás kérdése.

De mit tegyek ha elgyengít?

2020. máj. 18. 20:11
 5/7 Hellmano ***** válasza:
Érzései minden normális embernek vannak nem kell tőlük félni. Nyugodtan mutasd ki, tanuld magad stb. nem elkergetni kell, hanem elfogadni. Nem gyengít az max. te érzed ezt. Inkább, akkor azt a személyt offold, aki kiváltja ezt az érzést, hogy ne jöjjön elő.
2020. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Voltak érzéseim, csak nem olyan, hogy szeretett, együttérzés, sajnálad, aggódás egy személy íránt...

Se a barátaimat, se a családom se magamat nem tudom figyelmen kívül hagyni😅 ez a ki offolás dolog nem fog menni.

2020. máj. 18. 21:07
 7/7 anonim válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta: ez csak a kamaszkor.

Az is a kamaszkor amikor azt hiszed, hogy ezekkel a "rendkívül furcsa" érzésekkel csak Te küzdesz. Minden kamasz átesik ezen valami kissé furán vagy épp betegesen nyakatekert módon. Van aki előbb, van aki utóbb. A dolog titka, hogy ne lovald bele magad túl mélyen, csak sodródj egy kicsit, ússz át felette, hagyd szép lassan magad mögött. Koncentrálj a jövődre, a környezetedre, a családodra. Amit érzel az nem normális, viszont egy teljesen közismert, múlandó jelenség. Fogadd el így. Ha túl sokat foglalkozol vele akkor csak megmérgez.

Nem vagy kevesebb másoknál, nem vagy esendőbb másoknál, csak fiatal vagy, kamasz vagy, ami hamarosan elmúlik és lassan felnőtté válsz. Sok sikert!

2020. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!