Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozta ezt a hirtelen...

Mi okozta ezt a hirtelen legszomjat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma a kertben munka közben azt vettem észre hogy össze vissza veszem a levegőt!

Legszomjam volt, úgy éreztem nem kapok levegőt!a pulzusom nagyon felgyorsult! Már azon voltam hogy mentőt hívok, de lassan helyre állt minden. Mi lehetett ez?



#Legszomjam
2020. máj. 30. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok minden. Lehet, hogy csak munka közbe erőlködtél és nem vettél levegőt normálisan egy darabig és észre sem vetted. Esetleg rápánikoltál és az felerősítette. Ha helyreállt és nem fordul elő sokszor akkor valószínű semmi komoly de ha gyakori akkor menj el háziorvoshoz vele.
2020. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Robizás közben :) tűnt fel hogy mintha össze vissza venném a levegőt! Aztán ahogy megálltam egyre erősebb lett..

Volt már egyszer ilyen, akkor mentőt hívtam, vernyomasom 200 volt. Azt mondták panikroham..

2020. máj. 30. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Pánikrohamot mondtam akkor lehet az. 1-1ben ilyen tünetei vannak. Magas vérnyomás légszomj stb. Keress fel vele akkor egy pszichiátert és ő majd tud segíteni ezen.

Mondd h pánikrohamjaid vannak és már mentőt is kellett hívnod miatta légszomj, magas vérnyomás stb-d van.

2020. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!