Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állhat emögött valami betegség?

Állhat emögött valami betegség?

Figyelt kérdés
A mellkasomon, hátamon, vállamom, arcomon mindig van valahol pattanás.Odafigyelek a kajára, de nem tudok fogyni.Sokszor feljön a gyomorsavam, pedig azt mondták nem vagyok refluxos.A lábamon a sebek nem tudnak teljesen begyógyulni(apró lila/barna pöttyök maradnak a helyén).

2020. máj. 31. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg étel allergiás nincs? Mert nagyon sokszor nem reflux van, hanem étel allergia. Aztán amiatt vannak tünetek. Gyulladás miatt is lehet a sok pattanás, de allergia miatt is.

Én nekem van étel allergiám, de ha olyant eszek, akkor nagyon sok kijön azon a részeken, amit Te is írtál. Főleg, ha a gyomrom is begyullad.

2020. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy valami étel alpergia lehet.Ja meg szokott lenni néha ilyen rosszullét is.
2020. máj. 31. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, vagy intolerancia, vagy sok zsírosat eszel, túlsúlyos vagy, esetleg új tusfürdőt használsz, akármi lehet.
2021. jan. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Az alsó vègtag viszereinek (vènáinak) mûködèsi elègtelensège gyakori. A betegsèg gyakorisága sok okkal magyarazható; túlsúly, elègtelen mozgás, nehèz fizikai munka, dohányzás. A súlyos vènás elègtelensèg szövödmènyekènt az alsó vègtagokon fekélyek jelenhetnek meg, melyek megfelelô kezelès hiányában nem tudnak begyógyulni. Javaslom mielöbb egy Szakorvos felkeresését! Minden jót!
2021. jan. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!