Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van egy dudor a combom hajlatá...

Van egy dudor a combom hajlatánál. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy van egy kis dudor a combom és a testem találkozásánál középtájt. Ha hozzáérek fáj. Milyen testrész van ott? Mi lehet a gond? Linkelek egy képet, hogy ha rosszul magyaráztam volna akkor lássátok hol van: [link] (nem én vagyok rajta) Szóval ott valahol középtájt.
2010. júl. 30. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az bizony a nyirokcsomó lesz szerintem.
2010. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagy gond lehet? Segíts ki kérlek, mert nagyon nem értek hozzá :S
2010. júl. 30. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A nyirokcsomó alap helyzetben nem érezhető,ha meg van duzzadva akkor gyulladásra,fertőzésre utal legtöbbször,de nem mindig.Most nekem is meg vannak duzzadva a lágyéki nyirokcsomóim,több is,mert meg van a menzeszem(nekem ilyenkor szokott duzzadt lenni),aztán elmúlik.

Szerintem várj vele egy pár napot,aztán ha nem megy lejjeb a duzzanat,látogasd meg a doktorbácsit/nénit:)

2010. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. júl. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!