Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha rohamom van?

Mit tegyek ha rohamom van?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok lassan 5 honapja es erzem hogy megint ramjott a panik. Mindig este ér el de mar nagyon elegem van egyszeruen mar nem birom tovabb. Nem reg kezdtem az antidepresszanst mellette xanaxot szedek de estere mindig jon

Adjatok kerlek valami tippet vagy tanacsot mit csinaljak mar mindent kiprobaltam amit a neten lattam


2020. jún. 3. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt kell megérteni, hogy a pánik az lényegében egy adrenalin löket a vérbe, de semmi komoly bajod nem lesz. Nem szabad túlságosan megijedni, mert attól csak rosszabb lesz. Szóval lelkileg maradj nyugodt. Ha hiperventillálsz, akkor lélegezz egy papír zacskóba. Amúgy legjobb a pánikot kimozogni, sétálgass, tornázz, v nyomj le 30 fekvőtámaszt. Az is segít, ha ordibálsz vagy boxolod a párnát. Igyál egy kis vizet, mosakodj meg hideg vízben. Amikor lement, pihenj egy fél órát pl nyugis zenére, utána meg nézz vígjátékot, olvass. Extrém vészhelyzetben vegyél be még egy xanaxot. De ebből ne csinálj rendszert, mert hozzászoksz. Legjobb gyógyszer nélkül leküzdeni. Nézz utána a bátorító önközlések kifejezésnek.
2020. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen mar kezdek hozza szokni egy hete mar minden este 2 szemet veszek be. Most megálltam egynél remélem nem jön vissza ma már. Koszonom a segitsegedet
2020. jún. 3. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy hat het is lehet, mire hasznalni kezd, addig a Xanaxot helyzetre tartogasd. Harminc eve van, husz eve gyogyszerrel uralom, repulovel utazom, stb...

Tarts ki, a gyogyszer jo erre.

2020. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is panikbetegseged van?
2020. jún. 3. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első két hét sz.r az AD-t kezdve, de pár hét múlva már egész jól leszel. Ne add fel. Vegyél be annyi (pontosabban akkor) nyugtatót, ami kell ahhoz, hogy legalább közepesen legyél, később egyre kevesebb kell.
2020. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát most a reggelem szörnyű tegnap nem voltam ilyen szarul
2020. jún. 4. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!