Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos fáradtság, ingerlék...

Folyamatos fáradtság, ingerlékenység, türelmetlenség, mi segíthet?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradtnak érzem magam, akkor is, ha 7-8 órát alszom, akkor is ha már este 9-kor kidőlök szabad napomon és másnap 9-kor kelek. Észreveszem magamon nagyon sokszor, hogy hamar felidegesedek apró dolgokon is, nagyon ingerlékeny vagyok és türelmetlen, ha valami nem sikerül elsőre. Megterhelő lemennem még a boltba is a fáradtságom miatt, legszívesebben egész napot átaludnám. Egyébként a kedvem nem rossz, nem vagyok lehangolt.

De ebből az átkozott fáradtságból és ingerlékenységből már elegem van, megkeseríti minden napom.


Valami vitamin segíthet?



2020. jún. 7. 17:51
 1/3 anonim válasza:
Magne B6
2020. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most egy 5 napja ebben szenved az egész család. Semmihez nincs energiánk. Apu anyu 60-70 évesek, nekik mindenük fáj, a csontjaik is. Én 30 vagyok, de minden nap szívesen 9 órát aludnék és mégis fáradt vagyok. Ez kb. jún 5-től van. Előtte kirobbantam a sportolástól. Már gyanakodtam, hogy korona vírus.
2020. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi egy deci vörösbor
2020. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!