Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök?

Miért szédülök?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem, csináltam reggelit, és mikor leültem enni, elkezdtem szédülni. De úgy, hogy ha egyhelyben vagyok, akkor nem szédülök, viszont ha megmozdítom a fejem vagy ilyesmi, akkor igen. Lefeküdtem az ágyba, mert kicsit rosszul is lettem, ez már elmúlt, de ha megfordulok az ágyban, vagy megmozdítom a fejem, akkor olyan érzésem van mintha zuhannék, vagy forogna velem a világ. Ez miért van? Előző héten volt már ilyen, de az kb 20 perc alatt elmúlt.
2020. jún. 17. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés víz, valamilyen vitaminhiány, alacsony vérnyomás, alacsony vércukor, rossz időjárás bármi lehet. Ennyiből sajnos nem lehet megtudni, házi orvos vér- és vizeletvételre el tud küldeni, abból ő el tudja mondani a tanácsait.
2020. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés folyadék miatt is megeshet, ha most is szédülsz vagy szédülni szoktál gyál akkor sok vizet
2020. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet BPPV.
2020. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!