Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Letezik olyan, hogy a nagy...

Letezik olyan, hogy a nagy tokamtol fulladok?

Figyelt kérdés
Igazandibol olyan mintha a legut a torkomnal, a nyakam kornyeken be lenne szukulve.Egesz nap rossz a kedvem emiatt. Amugy jol vagyok, semmim se faj. Van rajtam plusz kilo sajnos, es masra nem tudok gondolni, mint hogy a tokam, a haj miatt erzem ezt a szorito erzest. Mintha vki folytogatna. Letezhet ilyen?
2020. júl. 1. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Átvitt értelemben a tokádtól fulladsz, de csak azért, mert a túlsúly főleg ebben a melegben megerőlteti az érrendszeredet, szívedet, és a tüdődet is.
2020. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A háj nem szűkíti össze a légutadat, de az elhízás okozhat nehézlégzést, tehát végülis fulladhatsz a túlsúlytól, de nem közvetlenül a tokád miatt. Az sem kizárt, hogy a fulladásod inkább pszichés alapú, mert nagyon zavar a tokád és úgy érzed, összenyomja a légcsöved.

Nem fogsz megfulladni, de szerintem próbálj meg leadni valamennyit. Ha pszichés, ha szervi probléma áll a háttérben mindegyik a túlsúlyra vezethető vissza.

2020. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy nagyobbodás.Jellegzetes tünetét produkálod.
2020. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!