Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől izzadok ennyire?

Mitől izzadok ennyire?

Figyelt kérdés

23 vagyok, már 5-6 évvel ezelőtt is izzadós voltam. De lehet korabban is mar, csak nem emlekszem.. Suliban rendszeresen a honaljam izzadt meg, de mar kis mozgas eseten is elkezd izzadni a hátam, de nem fáradok el ennyitől, szoktam rendszeresen futni.. csak szimplan izzadok. 77kg vagyok, 185 centihez. Rendszeresen járok szűrésre, labor is rendben.


Szerintetek ez alkati kerdes?


2020. júl. 4. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, és most a meleg, párás levegő sem elhanyagolhatóan ront a helyzeten. Ha rendben vannak a hormonjaid, kivizsgáltattad magad, minden negatív, akkor még a stressz is okozhatja. De lehet tényleg örökölt tényező is.

Patikában kapható a Solutio Antisudorica. A hónaljadra tudod használni, nagyon sokat segít. De mértékkel csak, mert erős szer.

2020. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna én is ilyen vagyok, ömlik rólam a víz nyáron, a hajam is csupa víz mindig.
2020. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert meleg van de iszonyatosan nagyon meleg és hát ez természetes hogyha meleg van meg mozogsz izzadsz pl tavaly is volt olyan hogy nem csináltál semmit és mégis izzadtál mert olyan meleg volt
2020. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!