Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap análoztam a barátnőmmel...

Tegnap análoztam a barátnőmmel és ma fáj a húgycsövem és feszít a hólyagom mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 18:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Normális esetben is olyan baktériumok vannak a végbélben, amelyeknek semmi keresni valójuk a húgyúti szervekben.


További jó análozást.

2020. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
#10. Amint ránézel a gyógyszer dobozára. Mennyi ideig-pf! Az egész adagot be kell szedned. Persze, nem egyszerre😎 Addig nuku dugás!!!!!
2020. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

Nincs baj az anállal 11-es, csak legyen tisztálkodás, és gumi.

Amúgy meg a gyógyszert legalább egy hétig kell szedni, de lehet hogy kettő lesz belőle. Ezt jól becoptátok. Addig meg nincs. Csak onnan tudom hogy nő vagyok, és nem egy fertőzés talált már meg eddigi életem során. :D Nehéz lesz kibírni a szex nélküliséget, de sajnos muszáj. Max az utolsó pár napban gumival már próbálkozhattok.

2020. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
Aki, saját egészsége érdekében nem bírja ki dugás nélkül, amíg a gyógyszer nem fejti ki a hatását, annak nincs mit tovább magyarázni.
2020. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzésre egyszeri antibiotikumot szoktak adni amit éjszakára veszel be. Reggelre enyhül vagy el is múlik a tünet. Utána pár napig nem ajánlott szexelni
2020. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mert valaki meg azt mondja jó ha ürül pl a prosztatanak is
2020. júl. 4. 18:31
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Ne is menj dokihoz! Te jobban tudod😎
2020. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elég 1 doboz beszedése ,vagy írnak még .
2020. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom. Esetleg tudjatok mit szoktak kifejezetten erre alkalmazni?
2020. júl. 4. 19:13
 20/22 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem mész el orvoshoz, kikelnek a kakimanók, és lerágják a farkad. Egyszer csak le fog esni a kuksid.

Na szóval komolyra fordítva, ha nem húzol el orvoshoz, egy életre bánni fogod. De úgy látom te mindent jobban tudsz, és képes vagy kávézaccal is kenegetni, ha azt mondják az a jó rá... hihetetlen.

2020. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!