Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz alvás és fejfájás?

Rossz alvás és fejfájás?

Figyelt kérdés

Már régóta alvásproblémáim vannak, vagy nehezen alszok el, vagy sokszor felébredek közben, esetleg nagyon sokat alszok egyszerre és nehezen kelek fel.

Két hosszabb műtétem volt, mindkettőnél altattak és utána sok gyógyszert is kaptam.

Valamint azóta gyakran fáj a fejem.

Lehet a kettő közt összefüggés?



2020. júl. 6. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Szia, szerintem alvás előtt igyál egy nyugtató teát. Nekem ez segített
2020. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem sokat hat. Se levendula, se citromfű :(
2020. júl. 6. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha nagyon hideg vagy meleg van a szobádban az sem jó. 22-23 fok körül az ideális. Nem lehet, hogy ez a probléma?

Fejfájásnak meg talán, hogy sok képernyőt nézel?

Priviben írhatsz tudok még tippeket, ha semelyik nem vált be.

2020. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Az alvás, noha pofonegyszerűnek tűnik, valójában egy bonyolult hormonális folyamat. S mivel a hormonok jelentős részét a bélbaktériumok állítják elő, a felborult bélflóra is okozhat alvásproblémát. De ugyanígy okozhatja az esti monitorbámulás, az elektroszmog, vagy egyéb zavaró külső tényező, a napi ritmus be nem tartása, a nehéz, vagy kései vacsora, stb. Ezért ilyen kérdésnél távdiagnózissal előállni nem lenne korrekt dolog.
2020. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!