Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Van rá valami...

Mit csináljak? Van rá valami gyógyszer??

Figyelt kérdés

Sokat utazok hosszú távokat

pl 2-3ora összát

és állandóan hany ingerem van majdnem hányok már a kocsiban :D


2020. júl. 22. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Van, a Daedalon kifejezetten utazási betegségeket csillapitó cucc.
2020. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Daedalon és B6! 😊
2020. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ha a gyógyszer még sem jó?

Akkor szerintetek egyek indulás előtt vagy ne?? már nem tudom melyik volnaa a jobb éhes hassal vagy teli hassal :D

2020. júl. 22. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a gyömbér jó. Szerintem az a jó, nem hátul ülsz és nincs benzin szag vagy egyéb undorító illatosító.
2020. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es : Ahogy írtam Daedalon és B6, emellett szerintem egy kicsit kell enni, hogy a képződő gyomorsavat valamit felszívja, de ne sokat. Kekszet is tarts magadnál, ugyan ezen ok miatt,hogy út közben pár darabot, néha bekapj.


Illetve legyen bekészítve mindig víz nálad, pl hűteni tudod egy kicsit a hasad is vele, ha ráteszed a palackot, meg inni is tudsz.


Ahogy fentebb írták , jobb ha elől ülsz, mert akkor az utat is látod,hogy merre mész, nem csak oldalt kinézve az ablakon. Az sokat segít. Egyébként nem a szagok miatt kell előre ülni, bár nyilván az is dob a latba és jobb hanyagolni, hanem a szemed és a belső fül közti kapcsolat miatt. Például ha a telefonod nézed, akkor megzavarodik a tested, hiszen egy álló pontot nézel, közben pedig mész. Az egyik érzékszerv (a szem) nem jelez mozgást, míg a másik (az egyensúlyszerv) igen; mindez egy olyan összezavart érzékeléshez vezet, aminek az eredménye a hányinger, a hányás és a rossz közérzet.


Ha ezekre odafigyelsz, akkor nem lesz gond, illetve egy zacsi is legyen bekészítve, na nem amiatt mert kelleni fog, hanem a szorongás érzését csökkenti,hogy tudod,hogy van hova hányni és nem fogsz azon szorongani,hogy mi lesz ha az ülésre megy és nem tudsz időben szólni. :)

2020. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene hányni mondjuk
2020. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!