Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magne B6 tud függőséget okozni?

Magne B6 tud függőséget okozni?

Figyelt kérdés

Most venném be (jobb alvás és kevesebb stressz érdekében), de nagyon félek, hogy függő leszek, ugyanakkor aludni is szeretnék.


16/l



2020. júl. 24. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoz függőséget vitamin és nyomelem, nem gyógyszer. Szedheted bátran, bár nem hiszem, hogy bármilyen altató hatást tapasztalni fogsz.
2020. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Én már sok éve szedem, de néha kihagyok pár hónapot, és nem hiányzik. Néha még bevenni is elfelejtem. Reggeli kávémat még nem felejtettem el, és rágyújtani se szoktam elfelejteni.
2020. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem altató, hanem ellazító hatást lehet tapasztalni a magnéziumtól, mert elernyeszti az izmokat és ha a stressz akadályozza az alvást, akkor valóban okozhat jobb alvást. Nem okoz függőséget.
2020. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!