Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rivotrilt szedek és most...

Rivotrilt szedek és most derült ki hogy a gulyás levesbe tettek vörösbort, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
A nyakam már olyan furán érzem.

2020. aug. 1. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled.
2020. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs a levesben annyi vörösbor, hogy hasson a Rivotrilra de ne igyál alkoholt rá mert epilepsziás görcsöt fogsz kapni az alkohol+rivotril kombinációtól
2020. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Tömény vörösbort is ittam már rivóra, egy egész üveggel, semmi bajom nem lett...
2020. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 szerencsés voltál valószinűleg

A betegtájékotatóban benne van, hogy az epilepszia elleni gyógyszerekre azért nem szabad inni alkoholt mert epilepsziát válthatnak ki az ital hatására

De egyik phszihiátriai gyógyszerre sem érdemes alkoholt inni mert csak rosszul leszel tőle aztán a mentő visz be a toxikológiára

2020. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mire elkészült a gulyásleves, az összes etanol elpárolgott belőle.
2020. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt,hogy én is szándékosan ittam rivotrilra és nem lett bajom.Mármint azonkívűl,hogy kiütöttem magam
2020. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!