Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Mit tegyek arcizzadás ellen?

SOS! Mit tegyek arcizzadás ellen?

Figyelt kérdés

Sehol nem izzadok úgy mint az arcomon. Melegbe dolgozok. De semelyik kollègámnak nem izzad úgy mint nekem, nagyon zavaró.


Mit tudok tenni ez ellen?

Gyógyszerek vagy krèmek amik használnak akár egy kicsit is?



#izzadás #Arcizzadás
2020. aug. 9. 07:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

+az is rajatszik hogy stresszelek szinte egesz nap

Valami termeszetesebb nyugtatot is ajanlhattok

2020. aug. 9. 08:03
 2/22 anonim ***** válasza:
Igyál citromfű teát a stressz ellen és izzadás ellen orvosi zsálya teát, napi 1 csészével.
2020. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

A stressz okozhatja az izzadást is, ezért ajánlom fordulj idegorvoshoz, aki valószínűleg megfelelő gyógyszeres terápiával orvosolja a problémádat.

Mielőbbi jobbulást kívánok.

2020. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mit tehetnél arc izzadás ellen.

Ebben a melegben ajánlanám a friss citromfűből készült limonádét az idegeket is nyugtatja és frissít, nekem bevált.

2020. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
40 fokvan izzad az arca. Milyen meglepő. Egyértelmű, hogy azonnal fuss az orvoshoz és lehetőleg valami legális drovkt is irass magadnak. Megnyugtatlak akkor is fogsz izzadni 40 fokban maximum már nem fog érdelekni majd más problémáid lesznek a nyugi bogyótól és azzal leszel elfoglalva. Sajnos a nyár az ilyen van aki olyan típus hogy az arca izzad. Javaslom a zsebkendő vagy a törölköző hadználatát. A citromfű tea nagyon finom de nem fogsz kevésbé izzadni tőle. Istenem bárcsak ennyi problémám lenne nekem is.....🙈
2020. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

3. Idegorvoshoz? :D jesszusom. Mi az az idegorvos? Az ideggyógyászaton röhögő görcsöt kapnának ha odamenne mivel ez nem ideggyógyászati peobléma.

Ha a pszichiátriára menne és kifog egy jobb orvost az is meghal a nevetéstől ha egy rosszabbat akkor osutják a szokásos nyugibogyót. Segíteni nem fog de jól rá lehet szokni aztán lesznek valós problémaid is. :D

2020. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sok vizet igyal, mert valoszinuleg meleged van, meg borogas be a nyakad meg a csuklod az lehut, aztan lehet hogy nem is fogsz ugy izzadni.
2020. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
Esetleg vizes törölköző a nyakba? Az hűsít kicsit meg mindig kéznél van hogy letöröld az arcod.
2020. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%

6#

Stresszről is beszél a kérdező és ő is lát összefüggést az arcizzadás (verejtékezés) és a stresszelés között (még említi is hogy valami nyugtatót is ajánlhatunk).

Nos, a munkahelyi stresszre bizony az idegorvos (neurológus) fogja a legjobb gyógymódot ajánlani és nem fog röhögőgörcsöt kapni.

(Amihez nem értesz, ahhoz meg talán nem illene hozzászólni.)

2020. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
A neurológus fog stresszre tanácsokat osztogatni? És én nem értek hozzá! :D :D ideggyógyászként lehet fordítani. Nem idegorvosnak. Nem pszichés kórképekkel foglalkozik te nagyon okos hanem az idegrendszer megbetegedéseivel. Amiről halvány lila gőzöd sincs sajnos mit jelent. Ő nem osztogat nyugtatókat. Azt pszichiáter teszi. De azt sem arcizzadásra. Veled ellentetben biológusként diplomáztam de az idegrendszer működése már a fimnaziumi anyagban benne volt. Úgyhogy légyszi a 8 általánsoddal nem osztogass tanácsokat beteség rovatban.
2020. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!