Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Háton fekve egy ideje észrevettem mozgó csomót a hasamba. Először olyan volt, mint a magzatmozgás, de nem vagyok terhes. Igazából már hónapok óta érzem ha fekszek, pontosan nem tudom, mikor tűnt fel először. Ez bélmozgás? És normális dolog, hogy kis csomót is erzek kidudorodni ilyenkor?

Valószínűleg szétnyílt a hasizmom szüléskor, érezhetem amiatt?



2020. aug. 12. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy sérved van? Próbáld meg, hogy köhögéskor nem dudorodik e kijjebb. Köldök/lágyék/heg tájon van?
2020. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köldök felett szoktam érezni, és nincs ott folyamatosan. Most pl semmit nem érzek. Ezert gondoltam bélmozgásra, csak nagyon furcsa ez a dudor féleség, ha érzem. Köhögéskor sincs.
2020. aug. 12. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy háziorvosi látogatásgt megérhet, de én továbbra is a sérvet tartom valószínünek.
2020. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 12. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Muszaj orvoshoz menni, de igy tipikusan servnek tunik.
2020. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!