Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek miért van ez...

Szerintetek miért van ez velem ,hogy reggel felkelek és csak addig érzem jól magam amíg megiszom a kávét és elszívok egy cigit???

Figyelt kérdés
felkelek reggel és addig amíg kába vagyok érzem magam jól a bőrömben amíg iszom a kávét a nap t=obbi szakaszaiban már abszolutt nem semmi sem érdekel este alig várom hogy reggel legyen este meg alíg mikor lesz reggel mintha valmire várnák nagy meglepetésre de k=ozbe úgy sem t=orténik semmi velem ! 28Múltam kijárni utcára nem merek egy buliba el sem mernék menni félelem van rajtam habár múltamnak nem is csoda amin keresztül mentem ! Meddig lehet így élni vagy hogyan tovább??
2020. aug. 15. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Min mentél keresztül, ami miatt nem mersz kimenni az utcára és egy buliba?

Buliba én sem járok.

A mindennapi teendőket hogy intézed? Mit dolgozol? Munkahelyre hogy jársz el, vagy távmunkát végzel otthonról?

Kivel élsz? Egyedül, szülőkkel, vagy vki mással?

2020. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szülőkkel éllek hát beleavatkoztam a fehér zajba holtakat bojgattam szellemeket idéztem és meglett belle a prolbémám !!
2020. aug. 15. 12:15
 3/4 anonim válasza:
Rossz táplálkozás okozhatja, illetőleg a kávétól az szokott rövid távon javulni, akinek a neurotranszmitter-szintje alacsony (ez általában depresszióval jár). Energiára van szükséged, lassan felszívódó cuccokra (pl a kávéhoz egyél valamit, ami "felszívja", vannak ezek a puha kalácsok, és akkor fokozatosabban kerül a véredbe a koffein, és tovább tart), reggel mindenképpen egyél valamit, mert 8-10 órája nem kapott kaját a rendszer - ha ez megvan, és mégis tré, akkor meg hangulatjavító kell, orvoshoz menj el, felír valamit, amivel kijutsz ebből a gödörből.
2020. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát megmondom őszinzén járok pszihiáterhez kapok injekciót és nagyon csunyán elvagyok hízva haggyál békén orvosokkal sajnos azok rontottak el
2020. aug. 15. 16:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!