Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy ne viszkessek...

Mit tegyek hogy ne viszkessek folyton?

Figyelt kérdés
Ahányszor csak kicsit eleresztem magam, egyszer csak elkezd egy random ponton viszketni a testem. Ez olyan alkalmakkor jelentkezik mikor nyugodton ülök, fekszek, egyéb pozícióban vagyok, mint pl sorozatnézés közben, vagy ha ülök bent egy iskolai órán. Ilyenkor még nem is annyira zavaró, viszont mikor meditálni próbálok, de nem megy mert 5 másodpercenként vakaróznom kell, na az nagyon idegesítő. Valaki tud ennek a fajta random viszketésnek a megszüntetésére valami módszert?

2020. aug. 24. 04:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2020. aug. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergiás vagy valamire, pl. mosószer, öblítő, a ruhád anyaga, vagy esetleg ételre. Nekem pl. akkor szokott viszketni a kezem, ha olyan paprikát eszek, ami már nem annyira kemény, hanem kicsit puhább, vagy pl. kígyóuborkát akárhogy mosom meg, ha a héját megeszem nagy valószínűséggel viszketni kezd a kezem...
2020. aug. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen viszketést a felborult béllóra is generálhat.
2020. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy ez miért kapott "szex" kulcsszót XD?
2020. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem fürdeni kéne.
2020. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!