Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy ez fájdalmat...

Lehetséges, hogy ez fájdalmat okoz?

Figyelt kérdés

20 éve számítógép előtt dolgozok, soha nem fájt semmim, viszont az elmúlt 1 hónapban iszonyatosan elkezdett fájni a hátam, a jobb lapockámnál (jobb kézzel mozgatom az egeret), voltam masszázson, semmit nem segít. Iszonyat rossz a tartásom ülve, előregörnyedve ülök, enyhén domború háttal, előre tolt nyakkal (így a nyakam is fáj). Ma kitaláltam, hogy egész nap megpróbálok szabályosan ülni a gép előtt, ahogy mindenhol írják, egyenes hát, egyenes fej, egyenes kar, asztallappal egymagasságban lévő kartámasz (ez eddig is megvolt, tehát a székem magassága jó).


Reggel 8 óra óta figyelek erre, most már ott tartok, hogy a hátfájásom komolyan enyhült (alig hiszem el...), viszont fáj a nyakam elöl, fáj a két kulcscsontom és fáj a két vállam. Lehetséges, hogy a 20 éve rossz tartásom miatt, most, hogy egész nap helyesen ülök, ennyire megfájdulnak ezek a részek?



2020. szept. 2. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2020. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hanem biztos.
2020. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam is ez volt. Vegyél egy Decathlonos gumi kötelet és kezd el edzeni a mell és hátizmokat, hogy javuljon a tartásod.
2020. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ment a zöld pipa.


3-as, szerintem a mai nap után olyan izomláz lesz az elülső vállövemben és a nyakam alsó részén, hogy be fogok sz@rni holnapra :D Pedig csak ültem, semmi mást nem csináltam, de nagyon nehéz, meg van feszülve mindenem, hogy egyenes legyek...


Nézem is a Decathlon webshopot, köszi :) Jártam én edzeni régen, csak a Covid miatt lassan fél éve nem voltam, és mindenhova kocsival megyek. Hát meg lett az eredménye.

2020. szept. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!