Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy 32 fokos a...

Normális, hogy 32 fokos a testhőmérsékletem?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdődött az iskola mindig megnézik a portán. Eddig 32,5 volt a legmagasabb, amit mértek. Az internet szerint ez nagyon rossz. Régen 36 fok körül voltam.
2020. szept. 3. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ma mentem dokihoz és előtte mérték. 33,6 volt és még csodálkoztam is, mennyire alacsony. Mondjuk fáztam, mert nem vittem kabátot. Nekem attó lehetett.
2020. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramos ökle válasza:
91%

Nem annyi, akkor te már halott lennél nagy valószínűség szerint.

Gondolom ilyen homlokhoz tett cuccal mérték, ami amúgy egyáltalán nem megbízható, mert nem a valóságot mutatja. Hogy akkor miért használják? Ki tudja.

A régi higanyos megbízható, a többi általában nem igazán.

2020. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az a nem normális, hogy annyival csak így írogatsz, nem pedig épp fagyhalálodon vagy
2020. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Honaljban merve 36,4 a normalis. De miota nem higanyos a homero, digitalissal nekem pl lazasan nem mutatja a valos homersekletet.

Gyanus, hogy a meressel van a gond.

2020. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden azt is jelenti akkor, hogy a másik 124 db gyerek, akit beengedtek 36,5-tel, mind 40 fokos lázzal ment be...

Túl van értékelve ez a lázmérés. Ezer millió egyéb okból lehet még lázasnak lenni, és a koronások jó része meg eleve nem lázas, sőt akár semmilyen tünete sincs.

2020. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnyugodtam 😀
2020. szept. 4. 06:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!