Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális hogy még mindig fáj?

Normális hogy még mindig fáj?

Figyelt kérdés
Vasárnap este bevertem a fejem elég szépen. Nem volt se szédülés, se hányás, se hányinger, se kettős látás, semmi ... de még mindig fáj, puklit nem érzek ott, de néha bele nyilal. Komoly gond ugye nem lehet? Én már temetem magam :S:D
2010. aug. 6. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pukli is van ott, meg gondolom véraláfutás, akkor semmi extra nincs. Legalább is nekem többször volt így, semmi komolyabb bajom nem volt. De egy hozzáértőbb javítson ki.
2010. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem, nem normális! Nem megijeszteni akarlak, de azóta már eltelt jó néhány nap, mivel péntek van.

Mindenképpen fordulj orvoshoz, lehet hogy enyhe anyórázkódást szenvedtél. Ebből nincs nagy gond, de menj el a háziorvosodhoz, ő aztán majd tovább küld, hogy merre!


Jobbulást! :)

2010. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem tudom, igazából keresem a puklimat, de nem találom, és nyomogatom az ütés helyét, ott sem fáj :S

az is lehet h a fronttól fáj, vagy mert napokon belül meg kell jönnie nekem :S direkt nem csináltam a pár nap alatt erős mozgásokat, nehogy megterheljem a fejem.

Hipochonder vagyok, mellette pánikbeteg, nagyon stresszelek, már vagy 2 hónapja "meghalni készülök", mindent észreveszek magamon ... :/


az agyrázkódás tünete hányinger stb, nekem nagy ütés érte a fejem, de utána még csak meg sem szédültem meg semmi, annyi h másnap fájt a fülem, de már az sem, inkább a pánik ami elfogott, és okozott tüneteket. Várok pár napot, ha nem múlik, orvos lesz belőle.


Köszi a válaszokat!

2010. aug. 6. 17:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!