Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnaposságra milyen gyógyszer...

Másnaposságra milyen gyógyszer jó?

Figyelt kérdés
Afterparty hoz hasonlók vannak,azt tudom de most nem találom azt az oldalt ahol egyszer néztem.
2020. szept. 18. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Aszpirin.

Illetve igyál jó házi paradicsomlevet, jó sokat! Még a húsleves is segíthet.

2020. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés köszi.
2020. szept. 18. 07:07
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Kóla.
2020. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Viz, pihenes.
2020. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Sprite
2020. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Igyál rá 10 napig minden nap. Akkor 10 részeg napra, csak 1 másnaposság jut, ami már bevállalható arány.
2020. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált (ezek egymásután):


1 doboz vagy üveg jéghideg sör (SZIGORÚAN CSAK EGY!)

Fél liter paradicsomlébe beleütsz egy tojást

Egy nagy tányér húsleves vagy erőleves

Egy 1,5 vagy 2 literes jéghideg ásványvíz (síma vagy gyümölcsízesített, mindegy)

Utóbbi közben újranézni egy kedvenc filmet vagy kedvenc sorozatból kedvelt epizódokat

2020. szept. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fejfajas volt, Nurofen, az amugy is panikbetegseg miatt szedett nyugtatom, sok viz es egy kis keksz-ragcsalas segitett. Egyszer besokalltam es azota nemet mondok egy mennyiseg utan, azota nem voltam masnapos, es jol is ereztem magam elozo nap is.
2020. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, látom én is kaptam lepontozást. Gondolom, mert másnaposságra szeszesitalfogyasztást is javaslok. Pedig kihangsúlyozom, hogy csak egyetlenegy sör legyen.
2020. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aspirint meg a kólát azért nem ajánlanám mert mindkettő erősen irritálja marja a gyomrot amit már amúgy is érzékennyé tett az alkohol. Én egy pohár sört ajánlanék. Ilyenkor csodákat tesz.
2020. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!