Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha most behashajtozom magam,...

Ha most behashajtozom magam, az delutanig hatni fog? 21/N

Figyelt kérdés
Szörnyen rossz a hasam, nem tudok kaksizni harom napja es szeretnek megszabadulni a kinoktol. Delutantol viszont dolgozom, a kerdes hogy ha most hashajtot beveszek akkor az olyan 2ig megteszi a hatasat?

2020. okt. 21. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem merném ennyi idővel előtte, én biztos nem tudnék így nyugodtan elindulni.
2020. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ne csináld, inkább igyál meg egy nagy pohár vízet, és menj el futni. Ha működik a hashajtó, és beindul a buli, akkor a munkahelyedig sem biztos, hogy el tudsz jutni.
2020. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb hashajtónak kell úgy 8-10 óra, így ha most veszed be, az feltehetőleg estére hozza meg a várt hatást. Amúgy nem lehet pontosan kiszámítani, sokmindentől függ. Nekem volt már, hogy csak 16 óra múlva lett eredmény, de olyan is, hogy már 4 órával bevétel után. Ha nagyon rosszul vagy, inkább maradj otthon, nem éri meg szenvedni.
2020. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos el kellett jojjek dolgozni. Otthon indulas elott bevetettem a hashajtot mert tenyleg iszonyat rossz volt a hasam, este 10ig vagyok munkaban, remelem addig hat, toalettre el tudok szaladni ha ugy van. Egyelore semmit nem javult a dolog.
2020. okt. 21. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát remélem mostanra már túlvagy az egészen és megkönnyebbültél. Mondjuk én nem mertem volna munka előtt bevenni. :D A görcsök mindig a legrosszabb pillanatban tudnak elkapni, jobb ilyenkor otthon szenvedni.
2020. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tul vagyok mar rajta hala istennek, bar haromszor kellett meglatogatnom a wc-t es kelloen szetfostam a budit de a lenyeg hogy megkonnyebbultem. Sajnos be kellett jonnom mindenkepp dolgozni, nem tudtam otthon maradni. :)
2020. okt. 21. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!