Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Leesett a vérnyomásom?

Leesett a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

Ma reggel ástam egy gödröt. Gödör ásás közben eléggé megeröltettem magam. Egyszer csak volt egy olyan érzésem mint pl. amikor sokáig ülok és hirtelen felállok. Amikor kiegyenesedtem olyan érzés volt mint a fent említett hirtelen felállás. Ez utána mégegyszer megismétlődött.

10 percel utána megmértem a vérnyomásom. 140 volt. Utána rá 2-3 percre már 113 és 115.

Mi lehetett szerintetek ez az érzés? Lehet hogy agyvérzés? Vagy az nem lehet? Ez mennyire baj? Ja meg néha kicsit fáj a tarkóm, most is. De az lehet hogy a stressztől. Holnap elkezdem mégeregtni a vérnyomásom hogy magas e

16/f



2020. okt. 23. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem leesett, hanem felment úgy 160-ig. Ha nem ásol minden nap gödröket, akkor normális, a megerőltetéstől van. Néha megmérheted, de ne feszülj rá a témára.
2020. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez nem agyvérzés?
2020. okt. 23. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs fejlődési rendellenességed, ennyitől nem fogsz agyvérzést kapni ilyen fiatalon.

Általában elég durva tünetei vannak ahhoz, hogy észre vegye az ember.

2020. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!