Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4 napja egyre erősödő fejfájás...

4 napja egyre erősödő fejfájás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, először a nyakam és a tarkóm kezdett fájni, majd a fejtetőm nagyon durván. Tegnap óta aludni se tudok, mintha belülről szét akarna szakadni, hiába veszek be fájdalomcsillapítót. Illetve remegek és a hasam is fáj. Máskor is van migrénem, de egy nap alatt elmúlik. Lázam nincs. Mit tehetnék? Vidéken lakom, itt ma csak kórházba tudnék menni.
2020. okt. 25. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok.
2020. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mi akadályoz meg abban, hogy kórházba menj, ott nincsenek orvosok? Agyhártyagyulladásnak hasonló tünetei vannak, nem vicc.
2020. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Agyhártyagyulladás lázzal jár és 4 nap alatt csúnyán eszkalálódik (pláne a bakteriális verzió).


Hogy vagy azóta, kérdező?

2020. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már jól vagyok, köszönöm, kiderült, hogy a mandulám gyulladt be és attól fájt annyira a fejem..
2020. nov. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!