Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy néhány...

Miért van az hogy néhány ember reggel fürdik/tusol illetve mos fogat?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem hogy vannak akik este simán lefekszenek és reggel tusolnak. Nem értem az okát. Hiszen nem úgy logikus hogy az ágyba már tisztán fekszem ha egész nap izzadtam meg sok kosz és por van a bőrömön?



A fogmosás a másik amit nem igazán értek. Reggel fogat mosnak aztán reggeliznek meg kávéznak. Mi értelme van ha utána úgy is szennyezi a száját? Nem logikus hogy megreggelizik és utána fogat mos?


Lehet hogy ezen csak én akadok fenn, de szívesen veszem ha elmagyarázza nekem valaki.



2020. okt. 26. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem végzek fizikai munkát, itthonról dolgozok. Reggel felkelt egy jó hideg zuhany.
2020. okt. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem izzadok egész nap és nincs nemhogy sok, de semennyi kosz és por a bőrömön. Nem a bányában dolgozom. Reggel viszont felfrissülve és szagtalanul megyek az emberek közé.
2020. okt. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez a reggeli zuhanyzás.. talán a filmekből nézték ki.

Még ha nem is dolgozik az ember nem izzad le akkor is nem értem hogy lehet úgy elaludni engem zavarna. De ez szokás kérdése.

Ettől függetlenül a reggeli zuhany frissítő lehet, de nekem túl sok macera lenne nem tudom. Ki kell próbálni egy kis ideig aztán mérlegelni. De az esti zuhany nem értem hogy lehet skippelni. Ez olyan lustaság inkább.

2020. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
Nem az a baj, hogy valaki reggel zuhanyzik, hanem az a gond, ha este nem teszi.
2020. okt. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ahogy az előttem szóló írta, nem a reggeli fürdést nehezményeztem, hanem hogy az esti fürdést kiváltja a reggeli.

Szerintem az esti fürdés fontos, nem tudod milyen szennyeződés került rád egész nap. Reggel is le lehet tusolni ha jól esik, néha én is szoktam.

2020. okt. 26. 08:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem még az is érdekelne - nem kötekedésből -, h aki csak reggel fürdik, az úgy szexel a párjával este, h előtte nem tisztálkodik, hanem úgy "félnapos büdin" oráloznak/szeretkeznek egymással?
2020. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
#6:Vannak ilyenek sajnos.
2020. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én például örülnék, ha a párom rögtön fogat mosna reggel, mert éjjel nagyon büdös lesz a szája. Fel nem merül, hogy így megcsókoljon. A reggelizéstől is elmúlik úgy, ahogy, de a fogmosás után egyáltalán nem érezni. Pedig mos fogat este, és fogorvos is nézte, nincs fogköve. Állítólag a gyomrából jön, nem lehet vele mit tenni.
2020. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szükségem van a reggeli zuhanyra, hogy frissen kezdjem a napot. Van úgy, hogy izzadok az ágyban, a hajam kócos és zsíros reggelre, tiszta csipa vagyok stb. A legegyszerűbb ha reggel beállok a zuhany alá. Ha tehetem este is zuhanyozok és fogat mosok. Ha ez mégis elmarad, annak általában az az oka, hogy annyira hulla vagyok, hogy csak beesek az ágyba és elalszom.
2021. nov. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!