Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet a zsibbadás?

Mitől lehet a zsibbadás?

Figyelt kérdés
A problémám 3 hete fejfájással kezdődött, arc es fül fájdalommal. Elmentem a neuológiára ahol készült Ct kontraszt anyaggal, Ekg, vérvétel. Mind negatív. Zsibbad a bal karom, bal lábam, és a nyakamnál szorító érzést érzek. Mitől lehet ez? Milyen vizsgálatra menjek? Decemberre van időpontom csak MR vizsgálatra.

2020. okt. 28. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Érszűkület
2020. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na attól félek a legjobban hogy az. De hiába megyek a háziorvosomhoz hogy mi a panaszom nem csinál semmit, mivel a CT negatív.
2020. okt. 28. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Debrecenbe járok én is
2020. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Secfone meg Vitaminokat?
2020. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vitaminokat szedek, C, kálcium, magnézium. 20 éves lány vagyok. Igazából tanácsokat várok mert már az orvosokat járom. Még az SBO- ról is elküldtek kétszer. A Ct-n kívül semmit nem akarnak csinálni. A háziorvos nem csinal semmit. Valóban lehet érszűkület? Hova érdemes mennem? Már tényleg attól félek, hogy strokot kapok. Próbáljam meg a reumatológiát? Vagy menyek el ujra a neurologiára hogy nagy a gond? Mit tanácsoltok? Mar nagyon el vagyok keseredve.
2020. okt. 28. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Reumát felejtsd el, ott aztán erre nem kapsz segítséget. Neurológián jó helyen vagy, ha nem vagy elégedett keress másik orvost! Érszűkület ennyi helyen nem okoz egyszerre panaszt, sőt...Carotis ultrahangra menj esetleg, bár erre küldött volna a neurológus ha látna esélyt rá. Hány éves vagy? Az érszűkület fiatal korban nem jellemző.
2020. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keringési zavar.
2020. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cukrod mennyi?
2020. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Nem tudom mennyi a cukrom jó ideje nem mértük. Tanácstalan vagyok, hogy egyik orvosról a másikra járok és egyik se segít.
2020. okt. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!