Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhat ilyen jellegű rosszull...

Okozhat ilyen jellegű rosszullétet a szorongás, depresszió, rendszertelen eletvitel, kimerültség?

Figyelt kérdés

Ha keveset alszok azért kelek fel nehezen és érzem magam rosszul egész nap a fáradtságtól. Utána ha nem kell dolgoznom akkor próbálom kipihenni magam, amit 12+ óra alvást jelent. Ilyenkor meg a túl sok alvás után még rosszabbul vagyok, mint a kevéstől és ilyenkor szokott jelentkezni egész napos fuldugulas, gyengeség, szédülés, légszomj, fejfájás. Sokat szorongok és szerintem kissé depressziós is vagyok.

Ma a hideg is ráz, de lázas nem vagyok, viszont kicsit aggaszt, hogy esetleg koronavirus. Egy 20 évesnél mennyire nagy az esélye, hogy komoly lefolyású legyen?


2020. nov. 10. 19:01
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! 20 évesen nem szabadna ennyire aggòdalmaskodni! Javaslom szedjél B vitamin Komplesszumot abbòl is a Forte vàlltozatot a Gy ògyszertàrban lehet kapni vény nélkûl! Sportod kellene rendszeressen nem pedig ennyit aludni! Futni, sulyzòzni, kerékpàrozni! Nem szabad engednek, hogy elhatalmasodjon rajtad a Depressziò! Ezért fogad meg a tanàcsomat és lépj az egészséged érdekében! Minden jòt!
2020. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
A Korona virùs sportos emberekre nem veszélyes annyira mint egy passziv tùlsullyos emberre akinek a vérnyomàsàval is probléma van! Ha hordod a maszkot rendszeressen és sûrûn mosol kezet, akkor nem kell aggòdnod!
2020. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!