Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ilyen sűrűn pisilni?...

Normális ilyen sűrűn pisilni? 7 és 12 óra között vagy 6x el kell mennem wc-re.

Figyelt kérdés

Még fél liter folyadékot sem ittam ma mégis már 6x voltam wc-n reggel 7 óta. Ha még többet innék akkor óránként mehetnék pisilni. Régen is többször pisiltem mint mások és relatív keveset ittam, de most különösen szörnyűnek érzem. Mi lehet az oka? Pénteken megyek a pajzsmirigyemet kivizsgáltatni, érdemes lenne megemlíteni? Úgy olvastam a pajzsmirigytúlműködés okozhat felgyorsult anyagcserét.


20L


2020. nov. 11. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
detto, fél liter víztől nyolcszor megyek a wc-re
2020. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Az a kérdés, hogy alkalmanként mennyiségileg is sokat pisilsz, vagy kevéskéket?
2020. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem jön ki annyi mintha fullon lett volna a hólyagom, de nem is kevés. Átlag mennyiségnél picit kevesebb talán.
2020. nov. 11. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge a hólyagod, meg kell edzeni. Igyál sokat és próbáld addig visszatartani amíg bírod. Egy idő után javulni fog.
2020. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!