Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj lehet abból ha többféle...

Baj lehet abból ha többféle márkájú immunerősítő étrend kiegészítőt és multivitamin készítményt szedek egyszerre?

Figyelt kérdés
Igyekszem úgy szedni, hogy azért teljen el pár óra két készítmény közti bevételtől. Most ősszel nagyon gyengének érzem magam, volt egy bélműtétem nyáron és nagyon nehezen épültem fel belőle. Mindig is fáradékony voltam, de most tényleg semmi erőm. Az év elején egy nagyobb összeghez jutottam így kicsit elszálltam az étrendkiegészítők között. Kezdtem egy liposzómas multivitaminnal majd beszereztem flavon max készítményeket. Vasat szedek, arra mindig figyelek, hogy ne magnéziummal együtt, mert van egy speckó migrén elleni készítményem, amiben sok a magnézium, b vitaminok és q10. D3 és K2 vitamin szájba csepegtetve. Beszereztem egy teljes kúrára való hlbs csomagot és van néhány fitline termékem is Németországból. Kicsit elszálltam tudom, de tényleg annyira nincs semmi erőm, muszáj valahogy megdobni az energiaszintem. Régebben is probálkoztam vitaminszedéssel, béres cseppel, soha nem éreztem komolyabb hatást. Most több százezer forintot elköltöttem, ha valami fórumon ajánlottak valamit rögtön megvettem. Nagyon szeretnék energikusabb lenni.

2020. nov. 12. 23:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah, és cbd olajat is elekdtem csepegtetni nyelv alá.
2020. nov. 12. 23:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Vannak olyan vitaminok, amit túl lehet adagolni (ADEK)
2020. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huhh kerdezo, ez igy kicsit soknak tunik.Pontosan nem ismerem azokat a dolgokat amiket itt emlitettel, de szerintem szedd a vasat, ezt egeszitsd ki multivitaminnal, emelle pedig a cbd-t nyomathatod, es igazabol szerintem nem is kell mas. Max ha a multivitaminban keves a c es d vitamin, akkor ezekbol lehet kulon bevinni.

En egyebkent kollagent szedek most es c-vitamint, ennyi. Energikusabbnak erzem magam sokkal, es nem is voltam beteg marcius ota. Mondjuk az hozzatartozik a sztorihoz, hogy valtozatosan etkezem, szerintem ez is nagyon fontos.

Amugy mi az a migren elleni keszitmeny? Sajnos kuzdok vele, bar amiota kollagent szedek, csodaval hataros modon sokkal ritkabban jon elo. Cbd-t en is hasznaltam, elfogyasztottam egy uveggel, de semmilyen hatasat nem ereztem, pedig elvileg jo helyrol rendeltem :/

2020. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Migravent a neve, Németországból hozattam. Sajnos a bélműtét miatt még nem nagyon bírom a zöldségeket, így azt most még nem ehetek annyit. :(
2020. nov. 12. 23:50
 5/6 A kérdező kommentje:
És te milyen kollagént szedsz?
2020. nov. 12. 23:50
 6/6 anonim ***** válasza:

En nutriversum-os kollagent szedek, viszont egy napi adagban csak 2000 mg a hatoanyag, igazabol ennek tobbszoroset is be lehet vinni, de 23 eves vagyok, ugy nez ki, nekem ez eleg egyelore. Ez igy is napi 2 kapszulat jelent, persze lehetne ebbol szedni napi 4-6 kapszulat is, de ugy meg nem erne meg az ara, tul gyorsan fogyna, plusz nem akarnek ennyi tablettat bevenni egy nap.

Viszont kollagenbol letezik por formaju, amit vizben kell feloldani, vagy alapbol folyadekkent is aruljak, sokfele van, sokkal magasabb hatoanyaggal is. Ki kell tapasztalni szerintem, hogy kinek mi jon be. C-vitamin amugy kell hozza, az segiti a felszivodast. Ezt lehet kulon is bevinni, de kaphato c-vitaminos kollagen is.

2020. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!